Kombinovaná hlava krátkého dosahu UHF BIS VU-320

Kompaktní konstrukce, dosah 1 m, automatická konfigurace

Snímací hlava krátkého dosahuBIS V nyní zvládá také UHF

S novou kombinovanou hlavou BIS VU-320 je nyní řada výrobků BIS V rozšířena o funkci UHF. Kompaktní kombinovaná hlava UHF poskytuje ze všech stran zvláště dobře viditelné LED kontrolky funkce a stavu. S typickým snímacím dosahem 1 m se systém UHF výborně hodí ke sledování výrobních procesů, pro řízení toku materiálu a pro montážní zařízení. Díky své multitagové schopnosti snímání 50 současně snímatelných paměťových médií je ideální také pro řešení dohledatelnosti.

S automatickým nastavováním stisknutím tlačítka

Význačnou vlastností je integrovaná funkce Power-Scan. Poskytuje automatické přizpůsobení paměťovým médím UHF, která mají být snímána. A zaručuje v každé aplikaci optimální konfiguraci bez náročného manuálního nastavování parametrů. Přímo na zařízení je toto možné provést dokonce stisknutím tlačítka: jako jediné zařízení své třídy na světě tak BIS VU-320 disponuje funkcí automatického nastavení. Kombinovaná hlava se automaticky nastaví na podmínky prostředí. A uvedení do provozu proběhne v nejkratším čase.

Rozmanité použití – velmi robustní

Jednoduché použití kombinované hlavy krátkého dosahu je optimálně podporováno jejím robustním provedením. Zůstává spolehlivá i v náročném prostředí. Pro montáž do zařízení lze sáhnout po standardním příslušenství. Zvláště výhodné je použití standardních připojovacích kabelů pro vyhodnocovací jednotku BIS V. Toto umožňuje délka kabelu ke kombinované hlavě až 50  m.

Přednosti

  • všechna standardní rozhraní dostupná přes BIS  V
  • ze všech stran viditelné LED kontrolky funkce a stavu
  • typický snímací dosah 1 m
  • možnost multitagového použití (max. 50 paměťových médií)
  • integrovaná funkce Power-Scan
  • automatické nastavování stisknutím tlačítka
  • použitelný standardní připojovací kabel

 Použití snímací hlavy krátkého dosahu

Multitagové snímání ve výrobě a toku materiálu: se snímacím dosahem až 1 m jsou všechny informace o výrobku a šarži dostupné na centrálním místě.

Potřebujete naší pomoc?

Potřebujete technickou radu? Kontaktujte nás prosím zde

Pro jiné dotazy využijte prosím náš formulář