Przemysł 4.0 – czwarta rewolucja przemysłowa

Balluff jest biciem serca czwartej rewolucji przemysłowej

Podstawą czwartej rewolucji przemysłowej (Przemysł 4.0) jest dostępność wszystkich istotnych informacji w czasie rzeczywistym oraz zdolność uzyskiwania na podstawie tych danych optymalnego w danej chwili wzrostu wartości dodanej. Jest to możliwe tylko dzięki połączeniu wszystkich uczestniczących elementów w sieć.

Czujniki oraz systemy identyfikacji Balluff zbierają istotne dane i zapewniają nieprzerwaną komunikację z nadrzędnymi systemami sterowania lub chmurą danych. Bez tej technologii cyfryzacja nie jest możliwa.

Bijące serce czwartej rewolucji przemysłowej

Nasze podstawowe kompetencje 4.0 – co możemy zrobić dla Ciebie?
Angażujemy się w pełni w projektowanie i produkcję czujników i systemów identyfikacji oraz rozwiązań do wszystkich obszarów automatyki przemysłowej. Już dziś dysponujemy technologiami niezbędnymi do implementacji rozwiązań wspierających czwartą rewolucję przemysłową.

Podstawowe kompetencje firmy Balluff obejmują czujniki, systemy identyfikacji oraz rozwiązania przemysłowe z interfejsami do inteligentnej komunikacji – wszystko co jest wymagane przy nowoczesnej i elastycznej produkcji.

Rozwiązania Balluff 4.0
Nasza oferta rozwiązań i produktów:

  • Pomiar położenia
  • Detekcja obiektów
  • Identyfikacja przemysłowa
  • Sieci i połączenia przemysłowe

Przemysł 4.0 – przykłady zastosowań

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Wyślij zapytanie do naszego zespołu branżowego.

Wyślij E-mail