UHF-Short-Range zapisovacia/čítacia hlava BIS VU-320

Kompaktný tvar, dosah 1 m, automatická konfigurácia

Produkt Short-Range-čítačkaBIS V teraz hovorí aj UHF

Nová zapisovacia/čítacia hlava BIS VU-320 rozširuje rodinu produktov BIS-V o funkcionalitu UHF. Kompaktná UHF zapisovacia/čítacia hlava ponúka mimoriadne dobre viditeľné funkčné a stavové LED indikácie. Typickým dosahom čítania 1 m sa tento UHF systém mimoriadne dobre hodí na monitorovanie výrobných procesov, riadenie toku materiálu a montážne zariadenia. Vďaka schopnosti Multi-Tag sledovania až 50 súčasne snímaných dátových nosičov je ideálna aj na riešenia vystopovateľnosti.

S funkciou Auto-Set-up na stlačenie tlačidla

Highlightom je integrovaná funkcia Power-Scan. Ponúka automatické prispôsobenie na snímaný UHF dátový nosič. A v každej aplikácii zaručuje optimálnu konfiguráciu bez náročného manuálneho nastavovania parametrov. Priamo na prístroji je to možné stlačením tlačidla: BIS VU-320 ako jediný prístroj na svete vo svojej triede umožňuje automatické nastavenie prostredníctvom funkcie Auto-Set-up. Zapisovacia/čítacia hlava sa automaticky prispôsobuje podmienkam prostredia. A uvedenie do prevádzky je možné v najkratšom čase.

Mnohostranné použitie – veľmi robustná

Jednoduché použitie Short-Range zapisovacej/čítacej hlavy je optimálne podporované vďaka jej robustnému vyhotoveniu. Spoľahlivo funguje aj v drsnom prostredí. Na montáž do zariadenia možno použiť štandardné príslušenstvo. Mimoriadne výhodné je použitie štandardných prepojovacích káblov pre vyhodnocovaciu jednotku BIS V. Na pripojenie zapisovacej/čítacej hlavy umožňuje použitie káblov s dĺžkou až 50 m.

Výhody

  • prostredníctvom BIS V sú k dispozícii všetky štandardné rozhrania
  • dobre viditeľné LED indikácie funkcie a stavu
  • typický dosah čítania 1 m
  • funkcia Multi-Tag (max. 50 dátových nosičov)
  • integrovaná funkcia Power-Scan
  • funkcia Auto-Set-up na stlačenie tlačidla
  • možno použiť štandardné prepojovacie káble

 Aplikácie Short-Range-čítačky

Multi-Tag snímanie vo výrobe a pri kontrole toku materiálu, s dosahom čítania až do 1 m sú na centrálnom mieste k dispozícii všetky informácie týkajúce sa šarže.

Potrebujete pomoc?

Servis a podpora
Potrebujete technické poradenstvo? Prosím, kontaktujte nás tu

Kontaktný formulár
Prosím, kliknite sem