Alttag

Balluff SP. z o.o.

O nas

Jako wiodący specjalista w dziedzinie sensoryki – z ponad 50-cio letnim doświadczeniem - firma Balluff Sp. z o.o. jest uznanym partnerem w dziedzinie automatyki przemysłowej. Balluff skupia całą różnorodność technologiczną o najróżniejszych zasadach działania i oferuje innowacyjne rozwiązania techniczne najwyższej jakości.

Do wszystkich obszarów automatyzacji – właściwy system oraz kompetencje z jednego źródła

  • czujniki elektroniczne i mechaniczne
  • obrotowe i liniowe przetworniki położenia
  • systemy identyfikacji
  • systemy połączeń oraz moduły I/O

Nasze produkty to gwarancja działania, ponieważ wiemy, że jakość to coś więcej, mianowicie najwyższa niezawodność oraz świadczenie usług z zakresu indywidualnych rozwiązań i indywidualna obsługa klientów.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dotyczących całości cyklu życia naszych produktów: od koncepcji i tworzenia projektów poprzez kontrolę i wyposażenie w miejscu pracy, aż po szkolenia i wsparcie. Dla optymalnych zastosowań i dokładnie według potrzeb.

Praca w firmie Balluff

Zapewniamy najlepsze warunki pracy i tym samym promujemy bliskie i długoterminowe relacje naszych Pracowników z firmą. Jako firma rodzinna, oferujemy otwarty, oparty na współpracy styl zarządzania, z płaską strukturą. Krótkie ścieżki decyzyjne są dla nas ważne, tak samo jak wzajemnym relacje osobiste. Współpracę promujemy poprzez wspólne wycieczki różnych działów, imprezy świąteczne oraz wspólne świętowanie jubileuszy firmowych.