Rozbočovač snímačov/akčných členov IO-Link, s rozširovacím portom

Na pripojenie konektorov ventilových terminálov alebo na pripojenie štandardného rozbočovača snímačov IO-Link

Väčšia efektivita vďaka flexibilnému použitiu

Rozbočovače snímačov Balluff IO-Link disponujú 8 portmi pre 16 vstupov/výstupov. V rozsahu až do 20 m sa tak dajú variabilne prenášať vstupné/výstupné informácie. Takáto efektivita je ešte ďalej zvýšená väčšou flexibilitou. Pretože prípojné miesto 7 nových rozbočovačov snímačov/akčných členov IO-Link sa dá využívať rôzne.

Rozširovací port v detailoch

Rozširovací port je v štandardnom nastavení určený ako digitálne prípojné miesto pre vstup/výstup. A pin 2 a pin 4 môžu byť vždy použité ako digitálny vstup alebo výstup.

Prostredníctvom parametrového záznamu je možné nakonfigurovať prípojné miesto 7 ako rozširovací port. Teraz je možné pripojiť konektor ventilového terminálu alebo druhý rozbočovač snímačov/akčných členov IO-Link. Vďaka tomu je možné spracovávať doplnkové vstupy/výstupy a okruh sa dá rozšíriť na ďalších 20 m. „Dosah“ sa zdvojnásobí a mnohonásobne sa ušetria náklady.

Ďalšie zníženie nákladov

Ako všetky rozbočovače snímačov IO-Link podporujú aj nové varianty cenovo a nákladovo výhodnú inštaláciu. A ušetria tým ešte väčšiu hotovosť. Pretože použitý hardvér, ako aj celá náročnosť prepájania a kontroly sa opätovne zníži.

Aj zariadenie cez jednoduchý systém Plug-and-Play z netienených, štvoržilových štandardných vedení uvediete do prevádzky prakticky okamžite. Celkovo vychádzajú náklady menšie o 40 až 50 %.

Výhody

  • jednoduché prepojenie pomocou štvoržilového kábla pre snímače (až 20 m)
  • rozširovací port: dajú sa pripojiť tri konektory ventilového terminálu alebo jeden štandardný rozbočovač snímačov IO-Link
  • veľká úspora celkových nákladov

Rozbočovač snímačov/akčných členov IO-Link s rozširovacím portom

Cez rozširovací port rozbočovačov snímačov/akčných členov IO-Link sa dajú spracovávať dodatočné vstupy/výstupy a dajú sa ušetriť ďalšie náklady.

Potrebujete pomoc?

Servis a podpora
Potrebujete technické poradenstvo? Prosím, kontaktujte nás tu

Kontaktný formulár
Prosím, kliknite sem